بازدید 258
0

مش بال توپ ضد استرس

مش بال توپ ضد استرس

ارتباط بسیار زیاد انسان ها با وسایل دیجیتال و خیره ماندن به صفحات موبایل و لب تاب و … باعث شده تا اثار خستگی و استرس را بیش از پیش در اطرافیانمان مشاهده کنیم .
یکی از روش های دوری ازین حالات تکراری و جلوگیری از استرس های مفرط ، پرت کردن حواس می باشد. قبلا ها این کار را با پلاستیک های حبابی انجام میدادیم ، یادتان هست … تق تق تق ، یکی یکی هر یک از حباب ها را میترکاندیم و ساعت ها با همان حباب های کوچک سرگرم میشدیم و به ارامش میرسیدم . اما این روزها ورود مش بال های ضد استرس را داریم. مش بال توپ ضد استرس محصول جدیدی که به تازگی وارد بازار شده به صورت یک توپ درون تور میباشد که با فشردن آن ،حباب های بزرگ و کوچکی از تور بیرون میزنند. نگران نباشید . این توپ ها اصلا نمیترکند .

به کمک مش بال ها میتوان خستگی ها و استرس های ناشی از محل زندگی و کار و … را از بین برد . یکبار، دوبار، سه بار. انقدر بفشاریدش تا همه چی فراموشتان شود .
از طرفی دیگر خداوند متعال در دستانمان اعصاب بسیاری را جای داده است که بسیاری از آنها به مغز راه می یابند و متصل اند . اما متاسفانه بدلیل کارهای یکنواختی همچون تایپ کردن و بالا پایین کردن صفحه ی موبایل که در طول شبانه روز بصورت مکرر انجام میدهیم این اعصاب تقریبا بدون حرکت می مانند که در طول زمان باعث اسیب های جدی به مچ دست می شوند . با گرفتن مش بال ها در دست و فشردنشان بصورت مکرر ، باعث تحریک هر چه بیشتر این اعصاب میشویم که در نهایت باعث تحریک بخش هایی از مغز می شود که در نتیجه اندورفین ایجاد شده که این ماده باعث کاهش استرس و بهبود خلق و خو میشود .

میبینید به همین سادگی بدون پرداخت هزینه های هنگفت میتوانید از تنش ها و استرس ها دور شوید . با ارزش ترین چیز زمان است ، به جای این که زمانتان را در کلاس ها و مدیتیشن ها بگذرانید میتوانید در هر زمان که احساس کردید که به کمی ارامش و تنوع نیاز دارید ، دست در جیبتان کنید و توپ را در دست بگیرید و از شر فکر و خیال های پوچ و بی اساس رهایی یابید . مش بال یک اسباب بازی کوچک است که معمولا قطرش به هفت سانتی متر می رسد و دارای اشکال متفاوتی است از توپ های ابری ساده گرفته تا توپ و تورهایی که به تازگی به بازار عرضه شده اند . این اسباب بازی محدودیت سنی ندارد و میتوانید آن را به هر یک از شخص های مهم زندگیتان بدون در نظر گرفتن این که چه سنی دارند هدیه دهید .

برای مطالعه مقاله درباره وسایل ضد استرس اینجا کلیک کنید .

مشاهده نسل جدید توپ های ضد استرس

خرید توپ ضد استرس در پیویو

 

 

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

محمد موسوی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *