بازدید 232
0

عروسک برای کودکان

چرا عروسک ؟ فرقی نمیکند فرزند شما پسر است یا دختر مهم این است که او فردا میخواهد یک عضو شاد و سالم و مهربان از یک جامعه باشد و باید یاد بگیرد که فرد در جامعه تنها نیست یک انسان  مجبور نیست تمامی نیازهایش را خودش به تنهایی تأمین کند و یک فرد میتواند در کنار فرد یا افرادی زندگی شاد و موفقی داشته باشد.بله دوست عزیز کودک از زمانی که به شناخت محیط اطرافش مشغول میشود میتواند درک کند که باید بعضی وقتها از پیله تنهایی بیرون بیاید و به یک جمع وصل شود تا بتواند خوب زندگی کند . عروسک برای کودکان میتواند کمک کند که به این درک برسد که میتواند در زندگی در کنار افرادی باشد که گاهی بتواند با آنها درد دل کند ،با آنها بیرون برود،غذا بخورد ،سرگرم بشود ، بازی کند ، شما با خرید یک عروسک خوب میتوانید هم او را با دنیای انسانها آشنا کنید هم دنیای طبیعی و حیوانات . چیزی که امروزه زیاد شده عروسک ها هستند با جنس ها و شکل ها و رنگ های مختلف پس سعی کنید از انواع مختلف برای فرزندتان تهیه کنید تا بتواند به یک ارتباط خوب و یه شناخت موفق و هدفمند از محیط اطراف برسد. اوایلش بشینید و با او بازی کنید و به او شخصیت سازی عروسک ها را یاد بدهید و ببینید که چقدر خوب با شما و افراد خانواده و فامیل هم ارتباط برقرار میکند و هم درک میکند که زندگی یعنی چه.

انواع عروسک برای کودکان :

در پی سالهای طراحی و ارائه عروسک برای کودکان ، انواع مختلف عروسک جهت سلیقه های مختلف و نیازهای متفاوت و همینطور توانایی مالی هر خانواده تولید شده اند و هر شخص میتواند با توجه به سن و یا علاقه فرزندش این عروسکها را تهیه نماید.امروزه شما میتوانید به راحتی در هر سطح و نیازی برای فرزند خود خرید کنید با دسترسی راحت به فروشگاه های اینترنتی مراجعه و خرید کنید. عروسکها از لحاظ جنس و فرمت ساخت به انواع زیر تقسیم می شوند :

1.عروسک پولیشی یا در واقع پلاشی.

2.عروسک سخنگو : عروسک های که میتوانند چند کلمه صحبت کنند و یا یک شخصیت مشخص کارتونی دارند و دیالوگ های او را تکرار میکنند.(مشاهده محصولات)

3.عروسک آوار خوان : عروسک هایی که چند آواز را میخوانند و ریتم جذابی برای کودکان دارند.(مشاهده محصولات)

4.عروسک متحرک : عروسکهایی که قدم میزنن و گاهی صدای حیوان یا موزیک خاصی نیز دارند.

5.عروسک فانتزی : عروسکهایی که با فرمت خاصی طراحی و تولید میشوند.

6.عروسک نمدی : عروسکهایی که با پارچه خاص نمدی طراحی و تولید میشوند.

7.عروسک پارچه ای : عروسکهایی که با پارچه های ساده و رنگارنگ طراحی میشوند.

8.عروسک بافتنی یا نخی : عروسکهایی که با نخ های بافتنی یا نخ های پلاستیکی تولید میشوند.

9.عروسک روسی : عروسک های دست ساز با لباس هایی متنوع طراحی و تولید میشوند.

نکات خرید عروسک :

جهت خرید عروسک برای کودکان به این قضیه فکر نکنید که فرزند شما دختر است یا پسر ببینید روحیات و علاقه مندی او کدام سبک را می پسندد او به کدام سمت می رود و در دنیای زیبای خود چه جنبه ای را بهتر و راحت تر می پذیرد.شاید پسر بچه کوچکی بخواهد یک عروسک خرگوشی که پاپیون بزرگی دارد بخرد نگویید وای این دخترانه است و یا وای این رنگ صورتی برای دخترهاست بگذارید کودک شما در دنیای رنگها و افکار خویش زندگی کند و کودکی را از صمیم قلب تجربه کند بگذارید عاشقانه عروسک خود را بغل کند و با او دقایق پر از هیجان و شادی را تجربه کند.زندگی او در اتاق کوچک رنگیش خلاصه میشود و میخواهد ساعتها و لحظه هایی پر از لذت را بگذراند پس بگذارید خودش انتخاب کند نه بیش از اندازه زیاده روی کنید و نه بیش از اندازه دخالت.

عروسک پولیشی :

این عروسکها که از محبوبیتی خاصی در کل جهان برخوردار هستند و در واقع اسم اصلی آنها پلاشی ست که به اشتباه عموم به پولیشی ( پالشی ) معروف شده اند این عروسکها در طرح ها و سایزهای مختلف و طبق سلیقه های متفاوت طراحی و تولید می شوند جنسی نرم و قابل انعطاف دارند و نوع ضد حساسیت آن برای تمامی سنین مناسب میباشد. عروسک ها برای کودکان آنقدر محبوب هستند که در هر سنی ممکن است بتوانید آن را در اتاق افراد پیدا کنید و شرکتها و کارگاه های تولیدی هم خوب این قضیه را می دانند و از آن استفاده میکنند. عروسک های پولیشی به شکل حیوانات،شخصیت های کارتونی،انسان و حتی بعضی از اشیا طراحی میشوند و هر کدام جایگاه خود را دارند.عروسک پولیشی قابل شستشو بوده و این برای افرادی که به نظافت اسباب بازی های کودکان خود حساس هستند قابل توجه و اهمیت است.

عروسک پلاشی

برندهای مهم جهانی در تولید عروسکهای پولیشی :

1.جلی کت

2.آروار

3.نیچی

4.لیتل کوکو

5.راس

6.میتو و دوآبی

7.داگلاس

8.جویک

9.لامازه

10 بی بی کت

11.ساسی

خرید اینترنتی عروسک :

در دنیای پر از مشغله و هیاهوی امروز که شاید بیشتر وقت همه ما درگیر کار و یا فعالیت های معمول روزانه است نتوانیم وقت و فرصت کافی برای خرید اسباب بازی بگذاریم ، پس بهترین راه استفاده از دنیای تکنولوژی و خدمات آن است. در راستای رفاه و آسایش افراد امروزه در هر حیطه ای فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده است. بهتر است برای دور بدون از استرس و فرار از آلودگی هوا هم که شده خرید خود را به راحتی از سایت پیویو تجربه کنید ما و کارشناسان ما در خدمت شما عزیزان هستیم و هرگونه مشاوره خریدی نیز در اختیار شما قرار میدهند.کودک شما در کنار نیازهای مادی و رفاهی به شادی و سلامت شما نیاز دارد تا بتواند خاطره های خوب و دوست داشتنی از دوران کودکی داشته باشد گاهی به جای عروسک باشید و در جلد زیبای کودکی با او لحظات خوشی را سپری کنید.او را در تصوراتش با خرس کوچک پولیشی به  جنگل ببرید یا با باب اسفنجی در دنیای انیمیشن غرق شوید تا او هم بهترین حس دنیا را تجربه کند.

تنوع عروسک پولیشی پیویو :

خرید عروسک پولیشی خود را در  سایت ما www.pioio.com  انجام دهید،سایت پیویو با ارائه انواع عروسک پولیشی در طرح و سلیقه های مختلف در خدمت شماست خرید سریع و آسان خود را به ما بسپارید تنوع عروسک های پولیشی سایت پیویو به شما حق انتخاب راحت را میدهد.تلاش شبانه روزی ما رفاه و آسایش شماست،انتخاب با شما ،پشتیبانی و خدمات از ما،لحظه ای بیشتر در کنار خانواده با آسایش و آسودگی خیال سر کنید .

اشتراک گذاری

دنبال کنید نوشته شده توسط:

محمد موسوی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *